Asten - Waardjesweg

Voorzieningen en vrijetijdsbesteding Asten en omgeving

Asten wordt ook wel het klokkendorp van De Peel genoemd. Het dorp ligt in de provincie Brabant. De klokken die er gegoten worden, worden over de hele wereld geëxporteerd. Asten grenst aan het prachtige nationaal Park De Groote Peel, waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen. In de Peel werd in de vroege middeleeuwen turf gestoken dat diende als brandstof.

Asten heeft een groot winkelcentrum, met een divers aanbod aan winkels. Ook is er een sportschool. Een grote Poolse supermarkt en de Action bevinden zich op 4 km afstand, in het dorp Someren.

Het nabij gelegen vakantiepark Prinsenmeer in Ommel, op 5,5 km afstand van Asten, heeft een strand met zwemgelegenheid. Daar kun je voor een klein bedrag de hele dag lekker vertoeven in de zomer.

Het nieuwe logiesverblijf aan de Waardjesweg grenst aan het bosgebied de Witte Bergen, waar je prachtig kunt wandelen.

Op 15 minuten rijden bevindt zich Eindhoven, de vijfde grootste stad van Nederland, met een bruisend centrum en legio winkel- en uitgaansmogelijkheden.

asten---waardjesweg.jpg asten---waardjesweg.jpg